Solar Eagle

 

Zajmujemy się hurtową sprzedażą paneli solarnych. Poznaj lepiej naszą firmę

Produkty

Strona główna

energia Dla domu

Asortyment na miejscu

Nasza Firma jest w stanie dostarczyć Państwu każdą ilość towaru  najwyższej jakości dzięki współpracy z bezpośrednim producentem. Wiele zamówień jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie od razu, dzięki temu, ze posiadamy centrum logistyczny oraz magazyn zlokalizowane w Gdańsku. 

Nasza Wizja

Staramy się być najlepszym dostawcą o bardzo wysokich standardach i poczuciu etyki biznesowej, który oferuje niepowtarzalne wartości swoim klientom, zapewniając  stabilny łańcuch dostaw oraz konkurencyjną cenę.

Ambicje

Naszą ambicją i celem jest dalszy rozwój, zobligowani jesteśmy do zaspokajanie potrzeb naszych klientów w zakresie produktu i jakości dostaw. Poprzez produkt, który dostarczamy, wierzymy, że  świat staje się czystszym miejscem.

Nasza Misja

Chcemy być pierwszym wyborów naszych  partnerów oraz naszych klientów z którymi wspólnie będziemy mogli budować długotrwałe relacje biznesowe. Bez względu na specyfikę i skalę naszych odbiorców, chcemy  każdego traktować z szacunkiem i korzyścią dla obu stron.

Jesteśmy specjalistami

Już od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem różnych towarów do Polski.
Od lat zajmujemy się zaspokajaniem potrzeb naszych klientów, dostarczając wielu niekonwencjonalnych jak i tych zwykłych rozwiązań z serwisem na najwyższym poziomie. 

Współpraca

Dla naszych klientów, którzy zamwiają większe ilości towaru, mamy specjalnie przygotowane zniżnki i oferty specjalne, min. na transport. 
Zapraszamy również do naszego biura, na miejscu równiez możemy porozmawiać na ten temat.